Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu dzisiejszym 3.10.2019r. nasza szkoła przyjęła do swojej społeczności nowych członków - pierwszoklasistów. Uczniowie klas I złożyli ślubowanie i stali się częścią społeczności szkolnej Zespołu Szkół Agrobiznesu w Człuchowie.

Po części oficjalnej odbyły się otrzęsiny, podczas których uczniowie klasy II technikum agrobiznesu i architektury krajobrazu testowali pierwszoklasitów, czy przypadkiem "nie kupujemy kota w worku". Okazało się, że uczniowie klas I wykazali się sprytem, talentem muzycznym, aktorskim i znakomitą wiedzą o szkole. Nie mając żadnych wątpliwości zostali pozostawieni w szkole. I miejsce uzyskała klasa Pani Kingi Chmary technikum żywienia i usług gastronomicznych, natomiast w nagrodę za ostatnią lokatę klasa Pani Elżbiety Kowcun technikum informatycznego przygotuje uroczystość za rok.