Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Uczniowie i absolwenci, którzy chcą przystąpić do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie powinni złożyć w terminie do 15 września na sesję zimową lub do 15 lutego na sesję letnią, deklaracje  w sekretariacie szkoły.

 

Deklaracje do pobrania: 

technik ekonomista  A.35A.36

technik geodeta  B.34B.35B.36

technik informatyk E.12E.13E.14,

technik agrobiznesu  R.3R.6

technik architektury krajobrazu R.21R.22

technik żywienia i usług gastronomicznych T.06T.15,

 

Kwalifikacje i termin egzaminu klasy IV – podstawa programowa 2012r.

Zawód

Symbol cyfrowy

Czas trwania

Kwalifikacja

Nazwa kwalifikacji

Sesja

letnia

czerwiec-lipiec

Technik ekonomista

331403

180

180

A.35

A.36

Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji

Prowadzenie rachunkowości

Klasa 3

Klasa 4

Technik agrobiznesu

331402

180

180

R.3

R.6

Prowadzenie produkcji rolniczej

Organizacja i prowadzenie przedsiębiorstwa w agrobiznesie

Klasa 3

 

Klasa 4

Technik geodeta

311104

180

180

180

B.34

B.35

B.36

Wykonywanie pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych oraz opracowywanie wyników pomiarów

Obsługa geodezyjna inwestycji budowlanych

Wykonywanie prac geodezyjnych związanych z katastrem i gospodarką nieruchomościami

Klasa 2

 

Klasa 3

 

Klasa 4

Technik informatyk

351203

150

150

150

E.12

E.13

E.14

Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych

Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami

Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami

Klasa 2

 

Klasa 3 

 

 

Klasa 4

Technik żywienia i usług gastronomicznych

343404

120

150

T.6

T.15

Sporządzanie potraw i napojów

Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

Klasa 3

Klasa 4

Technik architektury krajobrazu

314202

120

180

R.21

R.22

Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja roślinnych obiektów architektury krajobrazu

Organizacja prac związanych z budową oraz konserwacją obiektów małej architektury krajobrazu

Klasa 3

Klasa 4

Kwalifikacje i termin egzaminu klasy II i III – podstawa programowa 2017r.

Zawód

Symbol cyfrowy

Kwalifikacja

Nazwa kwalifikacji

Sesja letnia czerwiec-lipiec

Technik ekonomista

331403

AU.35

AU.36

  Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji
 
Prowadzenie rachunkowości

Klasa 3 

Klasa 4

Technik agrobiznesu

331402

RL.3

RL.7

 Prowadzenie produkcji rolniczej
Organizacja i prowadzenie przedsiębiorstwa w agrobiznesie

Klasa 3 

Klasa 4

Technik geodeta

311104

BD.31

BD.32

Wykonywanie pomiarów geodezyjnych oraz opracowywanie wyników pomiarów

Wykonywanie prac geodezyjnych związanych z katastrem i gospodarką nieruchomościami

Klasa 3 

Klasa 4

Technik informatyk

351203

EE.8

EE.9

Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci
Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych

Klasa 3 

Klasa 4

Technik żywienia i usług gastronomicznych

343404

TG.7

TG.16

Sporządzanie potraw i napojów

Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

Klasa 3 

Klasa 4

Technik architektury krajobrazu

314202

RL.21

RL.22

Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja roślinnych obiektów architektury krajobrazu Organizacja prac związanych z budową oraz konserwacją obiektów małej architektury krajobrazu

Klasa 3

Klasa 4

Technikum turystyki wiejskiej

515203

TG.8

TG.9

Prowadzenie działalności turystycznej na obszarach wiejskich
Prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego

Klasa 3 

Klasa 4

 

Kwalifikacje i termin egzaminu klasy I – podstawa programowa 2019r.

Zawód

Symbol cyfrowy

Kwalifikacja

Nazwa kwalifikacji

Egzamin

Technikum

4 letnie

Egzamin

Technikum

5 letnie

Technik agrobiznesu

331402

ROL.04

 

ROL.05

Prowadzenie produkcji rolniczej

Organizacja i prowadzenie przedsiębiorstwa w agrobiznesie

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(styczeń)

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(czerwiec)

Technik architektury krajobrazu

314202

OGR.03

 

OGR.04

Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja roślinnych obiektów architektury krajobrazu

Organizacja prac związanych z budową oraz konserwacją obiektów małej architektury krajobrazu

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(styczeń)

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(czerwiec)

Technik ekonomista

331403

EKA.04

 

EKA.05

Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej,

Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych.

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(styczeń)

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(czerwiec)

Technik geodeta

311104

BUD.18

 

 BUD.19

Wykonywanie pomiarów sytuacyjnych, wysokościowych i realizacyjnych oraz opracowywanie wyników tych pomiarów.

Wykonywanie prac geodezyjnych związanych z katastrem i gospodarką nieruchomościami.

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(styczeń)

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(czerwiec)

Technik informatyk

351203

INF.02

 

 

INF.03

Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych.

Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych

Klasa 3 (czerwiec)

Klasa 4(styczeń)

Klasa 3 (czerwiec)

Klasa 4(czerwiec)

Technik żywienia i usług gastronomicznych

343404

HGT.02

 

HGT.12

Przygotowanie i wydawanie dań

Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

 

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(styczeń)

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(czerwiec)

Technikum turystyki na obszarach wiejskich

515205

HGT.09

 

HGT.10

Prowadzenie działalności turystycznej na obszarach wiejskich

 

Prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego

 

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(styczeń)

Klasa 3(czerwiec)

 

Klasa 4(czerwiec)