Od poniedziałku 27 września 2015r. w naszej szkole świętujemy TYDZIEŃ ANGIELSKI. Tego dnia hol przy sklepiku zamienił się w prawdziwą kawiarenkę. Uczniowie i nauczyciele mogli tam delektować się pyszną, mocną angielską herbatką.
29 września 2015 odbył się Quiz - konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych, a dzień później English songs by ZSA - występ szkolnego zespołu AgroCzarni.




























