Gmina Miejska Człuchów oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia Nr 2 w Człuchowie ogłosiła wyniki Powiatowego Konkursu Profilaktycznego: „FONOHOLIZM – PRZYZWYCZAJENIE, CZY UZALEŻNIENIE?”

Konkurs multimedialny nt. zagrożeń z nadmiernego korzystania z telefonów komórkowych i mediów społecznościowych przeznaczony był dla uczniów klas VII-VIII oraz uczniów klas szkół ponadpodstawowych Człuchowa i powiatu człuchowskiego. W konkursie wzięło udział sześciu uczniów naszej szkoły, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w projekt i przesłali swoje innowacyjne prezentacje.

 

I miejsce zajęła Nikola Kerzschk z klasy II TKp

Wyróżnienie zdobyła Kornelia Kerlin z klasy II TŻ

            Gratulujemy!!!

Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie!

 Nagrodzone prezentacje/Prezentacje