Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na interpretację plastyczną poezji Cypriana Kamila Norwida lub jego portret.

 

Prace wykonujemy dowolną techniką w formacie A2 lub A3.

Zwycięzców wybierze komisja konkursowa nagradzając najciekawsze prace.

Termin składania prac: do 30. 10. 2021 roku w bibliotece szkolnej.

4 września w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji uczniowie mogli spróbować swoich sił w dwóch konkursach językowych – na temat Wielkiej Brytanii i krajów niemieckojęzycznych. Na długiej przerwie każdy mógł skosztować przekąsek z różnych zakątków Europy. Na korytarzach można było podziwiać gazetki tematyczne, a podczas przerw posłuchać przebojów z krajów Europy.

 

6 wrzesnia 2021r. uczniowie technikum architektury krajobrazu uczestniczyli w zajęciach parktycznych u patrona kierunku w ogrodach Hortulus w Dobrzycy. Uczniowie zostali podzieleni na grupy i przydzielono im prace. Jedna z grup brała udział w procesie ukorzeniania roślin, czyli przygotowania nowych sadzonek, kolejna grupa wykonywała prace porządkowe w ogrodach, kolejna grupa przesadzała rośliny do większych donic, kolejna prowadziła sprzedaż w sklepie ogrodniczym. W czasie przerwy w pracach uczniowie otrzymali posiłek :) Zmęczeni, ale  zadowoleni wrócili do Człuchowa :)

 

 

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniu 30 września 2021r. będzie kolejna szansa na  zaszczepienie się przeciwko COVID-19 na terenie szkoły.

Zachęcamy do szczepień nie tylko uczniów, ale także całe rodziny.

Obecność rodzica podczas szczepienia nie jest wymagana. W celu zakwalifikowania ucznia na szczepienie konieczne jest wypełnienie przez rodzica:

1) kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID -19 - POBIERZ KWESTIONARIUSZ 

2) Deklaracji rodzica/opiekuna prawnego - POBIERZ DEKLARACJĘ

3) Deklaracja członka rodziny - POBIERZ DEKLARACJĘ

 Kwestionariusze i deklaracje uczniowie dostarczą do wychowawców klas do 25.09.2021r.

 Szczegółowe informacje dotyczące szczepień  znajdują się na stronie --> link